| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | |
| Height | 700 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Interface | |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Operating Supply Current | |
| Filter Type | Low Pass |
| Insertion Loss (dB) | 0.64 dB |
Stock: 15
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09936
Ext.Price$0.09936
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09936 | $0.09936 |
| 10 | $0.08892 | $0.88920 |
| 50 | $0.07958 | $3.97900 |
| 100 | $0.07078 | $7.07800 |
| 500 | $0.06295 | $31.47500 |
| 1000 | $0.05745 | $57.45000 |
| 3000 | $0.05243 | $157.29000 |
